Domov / nova

RY3201 Ročni Optični Optični PON Moči Meter FTTX/ONT/OLT 1310/1490/1550nm

€72.88

€58.30

Opis izdelka

  • Poreklo: CN(Izvora)
  • Blagovna Znamka: AZIYUHEA
  • Velikost: 210*115*55mm
  • Številka Modela: RY3201
  • Tip Konektorja: SC/FC/ST

RY3201 pon optični merilnik moči svjetlovodni tester obračuna 1310nm/1490nm/1550nm Opis Izdelka tehnični podatki Model RY3201 Merjenje valovne dolžine 1310 nabavnih merjenje 1490 nadaljnji merjenje 1550 nadaljnji merjenje Preide Pas(nm) 1260~1360 1470~1505 1535~1570 Merilno Območje(dBm) -40~+10 -40~+10 -40~+20 Isolation1310nm(dB) - >40 >40 Izolacije 1490nm(dB) >40 - >40 Izolacije 1550nm(dB) >40 >40 - Natančnost Merjenja Connatural negotovosti(dB) +0.5 Connatural negotovosti(dB) Linearnost(dB) +0.1, ki Poteka skozi vstavljanja Izguba(dB) Normalno Optični Merilnik Moči Modul Prikaza 128*64 Merska Enota dB/dBm/ xW Ločljivost (dB) 0.01 Napajanje Li baterijo (9V) Vlaken Tipa SM Merilno Območje(dBm) -10~600C Trgovina Obseg(dBm) -25~700 C Velikost (mm) 210 x 115 x 55

Nastavitev mejne vrednosti, ki bodo vplivali na stanje tremi kazalci in stanje za merjenje rezultatov.Na primer, če je možnost "1310nm" je določena kot: -15, -30, -40, to pomeni, da: ko je optični merjenje moči vrednost 1310nm večja kot 15dbm, optični vezje bo normalno, v trenutku, ko je 1310nm kazalnik spremeni v zeleno, ko je optično merjenje moči vrednost 1310nm je v 15dBm~-30dBm, to pomeni, da problemi obstajajo v optični kanal, vendar je še vedno uporabna, v trenutku, ko je 1310nm indikator obarva v rumeno; ko je optično merjenje moči vrednost 1310nm je v 30dBm~-40dBm, to pomeni, da obstaja nenormalne v optični kanal, v trenutku, ko je 1310nm indikator obarva rdeče, če je optično moč vrednosti meritve s manj kot -40dBm, v trenutku, ko je 1310nm indikator obarva v temno, "NIZKO", se prikaže na LCD-območje, kjer se prikažejo rezultati.Ugotovimo torej lahko, da "zelena" predstavlja "Pass", "rumeni" predstavlja "opozorilo", "rdeči" in "temne" predstavljajo "Napaka".Tako ne 1490nm ali 1550nm test.Medtem ko se je v glavni vmesnik, pritisnite meni v nadaljevanju bo pop up: Izberite nastavitev, ki jo želite s tipko , in pritisnite , za vstop v nastavitev vmesnika, kot je prikazano spodaj: Tukaj lahko uporabnik nastavi jezik, čas, auto power off, naključno način, mejne vrednosti, kalibracijo.Če na primer izberete "mejna vrednost", nastavitev vmesnikov, bo prikazal, kot je opisano spodaj.Pritisnite, da izberete možnost.Pritisnite ali, da povečate ali zmanjšate tako, da prag za 1 oz.Če je možnost Shraniti, pritisnite , se spremembe uveljavijo.Če je operacija je Privzeta, pritisnite , mejne vrednosti, bo ostalo na privzeto vrednost.

5.4 Umerjanje

Ta sposobnost je zasnovan tako, da nastavite odstopanje, bo povečalo moč branje za 1. Vnesite nastavitev vmesnika, izberite Umerjanje, pritisnite , za kalibriranje zaslona se bo pojavilo v nadaljevanju: Pritisnite, da izberete možnost, ki jo želijo.Pritisnite ali, da povečate ali zmanjšate kalibrirno vrednost za 0,01 oz.Če je možnost Shraniti, pritisnite , se spremembe uveljavijo.Če je operacija je Privzeta, pritisnite , mejne vrednosti, bo ostalo na privzeto vrednost 5.5 prenos Podatkov

Rezultati meritev so lahko shranjene v napravi, ali naložili na RAČUNALNIK prek zgornjega računalniške programske opreme.Povežite en konec kabla na vrata PC Povezavo v napravi, drugi konec pa v vrata USB na RAČUNALNIKU, zaženite zgornji programske opreme za računalnik ter nastavite programsko opremo, kot je na privzeto konfiguracijo, potem lahko neposredno kliknite "Pošlji" na zgornji računalnik za prenos podatkov na PC. 5.6 postopkov Merjenja

(1) Pritisnite za vklop meter, vnesite mejne vrednosti nastavitev vmesnik za nastavitev mejne vrednosti.

(2) Priključite v optičnih vlaken, da je treba preskusiti.

Podpira merjenje tri valovne dolžine tj.: 1310nm upstream, 1490nm in 1550nm nadaljnji ob istem času.

Za primer: mejna vrednost je (+3dBm, -10dBm, -30dBm), merjenje odčitki merilnika, so: vrednost, za 1310nm nabavnih test +1dBm, ki je v +3~-10dBm, to pomeni, da je optični vezje je normalno, tako v testiranje zaslon, napajalni vrednost za 1310nm je prikazan v zeleni barvi; če je vrednost moči spada v -10dBm~-30dBm, to pomeni, da je optični stik lahko bilo narobe, vendar je še vedno uporabna, tako v testiranje zaslon, napajalni vrednost za 1310nm je prikazana v rumeni barvi; če je vrednost moči izven mejna vrednost, to pomeni, da obstaja nenormalne v optični vezja, moč vrednosti optičnih vezje je premočan ali prešibak, tako v testiranje zaslon, napajalni vrednost za 1310nm je prikazan v rdeči barvi.Tako ne 1490nm in 1550nm test.

Oznake: vsol olt, cleaver svjetlovodni, gpon olt, merilnik pon, epon, gpon onu, onu, mini power pon meter, olt gpon 2 pon, optični merilnik

Napišite recenzijo!

Ocena

Podobni izdelki

Novo

Akcija

FTTH CFS-2 Dvojno Odprtino Fiber Optic (desorber) za Orodje, Dva-port Optique Vlaken, striper (desorber) CFS-2 Vlaken Stripping Klešče / Žice Odstranjevalcev

CFS-2 Fiber Optic, striper (desorber), je zanesljiv in ekonomičen FTTH plier orodje za odstranjevanje 125um vlaknin, to ločevanje je ergonomsko oblikovana Super Udobje prijemala, vam nudi dodatno udobje in nadzor. Tovarniško nastavljeni in zaklenjena kalibracijo vijak plošček vam zagotavlja boljše in bolj natančno trakovi vsakič. To svjetlovodni striptizeta je eno luknjo

€9.79 €5.78

V košarico

Novo

Akcija

KFI-35 Optični Identifikator 800-1700nm Živo Vlaken Identifikator Detektor Identificador de Fibra Optica

Brezplačna Dostava KFI-35 Optični Identifikator 800-1700nm Živo Vlaken Identifikator Detektor Identificador de Fibra Optica V KomShine KFI-35 Optični Identifikator lahko hitro ugotavljanje smeri prenašajo vlaknin in prikaz relativne jedro moči, brez kakršne koli škode za iskrivljen vlaknin.Ko je promet, ki je na voljo, občasno zvočne tone je aktiviran. V KomShine KFI-35

€129.73 €97.30

V košarico

Novo

Akcija

Vlakna, Optični delilnik FC APC PLC 1 : 8 splitter ABS Polje FTTH 1-8 Splitter Kaseta 1X8 Optični delilnik

Ime izdelka PLC Optični Delilnik Vrsta Izdelka ABS polje tip Modela Izdelka PLC FC/APC 1:8 Optični Priključek za OEM-SC/FC/LC/ST 1 × N PLC Optični Delilnik Specifikacija OperatingWavelength(µm) 1260~1650 Vrata Konfiguracija 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 Vstavljanje Izguba (dB) 3.6 7.5 10.2 13.5 16.9 Izgubo Enotnosti (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 Polarizacija Odvisne od Izida (dB) 0.2 0.2

€8.69

V košarico

Novo

Akcija

FTTH OR20 CATV DX SC APC Sprejemnik AGC za Obojestransko tiskanje Vlaken FTTH Optični Sprejemnik z WDM zgrajena v za ONU za internet brezplačna dostava

······Izdelka······ ······Specifikacija· * ····· FTTH OR20 CATV DX SC APC Sprejemnik AGC za Obojestransko tiskanje Vlaken FTTH Optični Sprejemnik z WDM zgrajena v za ONU za internet brezplačna dostava Značilnosti: FTTH Vlakna, Optični Sprejemnik,CATV Optični Equipmentis domov temelji optični sprejemnik, ki skrbi za končni cilj razvoja optični

€15.07 €11.30

V košarico

Novo

Akcija

Prednosti'kit FB-1688 svjetlovodni Cleaver 48000 krat Proskit Visoko Natančnost Vlaken Cleaver FB-1688 FTTH vlakna hladno robljenjem orodje

Prednosti'kit FB-1688 svjetlovodni Cleaver 48000 krat Proskit Visoko Natančnost Vlaken Cleaver FB-1688 FTTH vlakna hladno robljenjem orodje Zagotavljam vam, da je kakovost naših izdelkov zagotavljamo, da vam najboljšo storitev, ki zagotavlja najhitrejšo dostavo, najbolj varen način, da dobavi blago na svoje roke!Če imate kakršna koli vprašanja po prejemu zdravila ali imajo težave

€64.32

V košarico

Novo

Akcija

JDSU MTS-4000, MTS-6000, MTS-8000 Optični Časovnem Reflectometer OTDR SC Ac Priključek

JDSU MTS-4000, MTS-6000, MTS-8000 Optični Časovnem Reflectometer OTDR SC Adapter

€23.44

V košarico

Novo

Akcija

1 Par HTB-3100 Media Converter Vlakna, Optični Enem Načinu En Optični SC Vrata 25KM Zunanje Napajanje 10/100M

1 Par HTB-3100 Media Converter Vlakna, Optični Enem Načinu En Optični SC Vrata 25KM Zunanje Napajanje 10/100M 100% popolnoma nova in visoke kakovosti Funkcija: Dvosmerna 10/100M prilagodljiv Ethernet svjetlovodni transceivers , z uporabo najnovejših IC plus 113GH čip, visoko kakovostne enem vlaknu dvosmerna optični sprejemnik, modul, stabilno delovanje in odlične kakovosti.Za telekomunikacije,radiodifuzijo,

€19.61 €14.12

V košarico

Novo

Akcija

Združljiv z NETGEAR AGM734 1000BASE-T Baker RJ-45 100 m / Oddajnik SFP modul

NASVETI: Dobrodošli v SeeMe Technology Co., LTD.Smo ob vseh vrst vlaknin optičnih izdelkov.Pišite nam, če vas ni mogel najti izdelke na spletu, kaj želite. Naše poslanstvo: Zagotavljamo, da smo vam s kvalificirano izdelkov in najboljšo storitev.Vsi naši izdelki garancija 1 leto.Smo zagotoviti, da ladja proizvodov, s hitro in varno pot za vas.Če imate kakršnakoli

€12.68 €11.42

V košarico

Novo

Akcija

2pcs/veliko SC Ženski LC Moški LC/UPC-SC/UPC svjetlovodni Adapterfor Optični FiberSingle Način Simplex za Vlaken Kika

LC Moški SC Ženski Optični Adapter Tehnični podatki: svjetlovodni Tok je ve kot kot optični del, pogosto uporablja v optični distribucijo okvir(ODF),Optični komunikacijske opreme in instrument,itd.Vrhunsko Zmogljivost ,Stabilen in zanesljiv.Uporaba: telekomunikacijsko Omrežje Optični Opreme CATV Omrežja Tehnični Parameter Vstavite Izguba:≤0.2 dB Exchangeability:≤0.2 dB

€11.42 €10.50

V košarico

© 2021 Narocilo-Izdelkov.cam. Vse Pravice Pridržane